Szkolenia i konferencje

Szkolenia i konferencje

Typowe sale konferencyjne mają wszyscy, my mamy je w zabytkowym budynku starego Spichlerza

„Usługi Hotelowe 17” to doskonałe miejsce dla firm, które szukają spokojnego miejsca na szkolenia w przyjemnym otoczeniu. Obiekt usytuowany jest w Ostrowi Mazowieckiej, przy szlaku wiodącym z Warszawy w kierunku przejścia granicznego z Litwą, Łotwą, Estonią i Rosją, na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 677 i 627.

Oprócz dogodnej lokalizacji jego atutem jest profesjonalne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Klimatyzowane sale - Rycerska i Krajobrazowa, każda o unikatowym wystroju, wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny: nagłośnienie, rzutnik multimedialny, flipchart, ekran oraz internet bezprzewodowy. Każda z sal może pomieścić do 120 osób.

Organizatorzy i uczestnicy szkoleń znajdą u nas optymalne warunki do pracy, a po pracy-możliwość skorzystania z oferowanych przez nas atrakcji umilających pobyt.

Goście mają do dyspozycji 30 wygodnie urządzonych pokoi, nieodpłatny monitorowany parking mogący pomieścić do 150 samochodów oraz dostęp do internetu, drink-bar i recepcję czynną całą dobę. W wolnej chwili można skorzystać z dziewięciostopowego stołu bilardowego, piłkarzyków, cymbergaja.

Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność.

Powrót »
Oferty specjalne Aktualności
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij